Intuicyjność w samodzielnej księgowości

program do samodzielnej księgowości

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach narzędzia, które nie są intuicyjne i które nie współpracują ze swoimi użytkownikami, po prostu nie mają szans na sukces. Tym bardziej, jeśli mamy na myśli programy do prowadzenia samodzielnej księgowości, która już sama w sobie jest przecież skomplikowana. Na szczęście powstał Taxomatic – program, który jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.

XXI wiek to wiek nowoczesnych technologii i prawdziwego szału internetowego. Mając na względzie zupełnie inne wymagania przedsiębiorców niż jeszcze 20 lat temu, twórcy programów do księgowania starają się w jak najlepszym stopniu dopasować do potrzeb dzisiejszych czasów. Nic więc dziwnego w tym, że coraz więcej programów do księgowania stara się być łatwymi i szybkimi w obsłudze. Intuicyjność taka jednak nie każdemu się udaje.

Dobrym przykładem programu, który opanował intuicyjność do perfekcji, jest Taxomatic. W jaki sposób możemy przekonać się, że jest łatwy w obsłudze i przyjazny użytkownikom? Co w jego przypadku wpływa na fakt bycia narzędziem intuicyjnym?

Przejrzyste kafelki dostępne w każdym momencie

samodzielna księgowośćTrudno jest korzystać z narzędzia, którego menu jest niejasne, nieuporządkowane i pozbawione logiki. Twórcy Taxomatic wiedzą o tym, dlatego proponują swoim użytkownikom menu zbudowane z kafelków o różnych wielkościach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy. Wszystkie najważniejsze funkcje programu zostały zebrane i uporządkowane tak, by korzystanie z narzędzia było jeszcze prostsze, wygodniejsze i przyjemniejsze. Jedno kliknięcie i używamy opcji, która jest nam aktualnie potrzebna.

Możliwość wyszukiwania informacji dzięki wbudowanej lupie

Chyba każdy, kto dotychczas prowadził księgowość w wymiarze tradycyjnym, wie, ile trzeba się namęczyć, żeby pośród grubych segregatorów wypchanych dokumentami po brzegi odnaleźć ten jeden kawałek papieru, którego aktualnie nam potrzeba. Dziś, dzięki narzędziu Taxomatic, możemy zapomnieć o żmudnych poszukiwaniach minionych faktur i w sposób szybki odnaleźć to, do czego wgląd chcielibyśmy w danym momencie uzyskać. Wystarczy skorzystać z prostej w obsłudze wyszukiwarki dokumentów oraz danych, która została wbudowana do programu po to, by jeszcze bardziej ułatwić jego działanie.  Nie pozostaje nam nic innego, jak wpisać frazę kluczową i cieszyć się wynikami w mgnieniu oka.